Ekonom neziskové organizace

Místo výkonu: Kutná Hora
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 1. března
Výběrové řízení: Ano

Oblastní charita Kutná Hora vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Náplň práce:

- zodpovědnost za finanční řízení organizace - plánování, zpracování a sledování čerpání rozpočtu organizace, rozpočtu jednotlivých středisek a projektů, evidence přidělených finančních prostředků projektů

- zodpovědnost za plnění závazků/finanční čerpání vyplývajících ze smluv z rozhodnutí o přidělení grantů, dotací či darů, spolupráce s vedoucími středisek a jejich koordinace z ekonomické stránky (kontrola naplňování projektů z pohledu financí apod.)

- podílení se na přípravě projektů po finanční stránce - příprava rozpočtů do žádostí o dotace a granty

- příprava finančních podkladů pro statistické vykazování, finanční zprávy, účetní uzávěrky, audity

- komunikace s orgány státní správy, poskytovateli grantů a dotací

- vyhledávání českých i zahraničních grantových a dotačních výzev, projektů souvisejících s činností organizace, důkladné nastudování těchto výzev a porozumění, poté předání potřebných informací managementu společnosti

- vyhledávání a zajišťování nových individuálních a firemních dárců/sponzorů, komunikace se stávajícími dárci a sponzory

- zpracování a aktualizace vnitřních předpisů v oblasti ekonomiky

Požadavky:

- VŠ ekonomického směru, praxe v ekonomické oblasti min. 3 roky výhodou

- zkušenosti s podvojným účetnictvím výhodou, schopnost flexibilně aplikovat účetní principy

- zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou

- znalost účetního programu ABRA výhodou

- znalost zákona o sociálních službách a cílové skupiny organizace výhodou,

- osobnostní předpoklady pro práci ekonoma, manažerské dovednosti

- schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování

- samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci

- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita

- výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

- nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita

- trestní bezúhonnost

- nutná pokročilá znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel – kontingenční tabulky, makra, funkce)

- znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní a etablované neziskové organizaci

- práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou od 1.3.2018 do 28.2.2019

   (poté možnost dalšího prodloužení)

- flexibilní pracovní doba

- příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv

- získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- možnost podílet se na tvorbě projektů, seberealizaci a osobní rozvoj

- možnost dalšího vzdělávání

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

   (nástupní mzda: 20 000 – 25 000 Kč hrubého)

Místo výkonu práce:

- Správní středisko, Havířská 403, Kutná Hora

Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,Jak si představujete financování neziskové organizace poskytující sociální služby a jaké výhody a nevýhody spatřujete právě v tomto způsobu financování.“ zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,,Výběrové řízení – ekonom".

Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Bližší informace:  Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, tel: 731 405 538.

číslo účtu pro dary

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku

Podporujeme vzdělávání
indické dívky Celestine.

2351_3

Celestine

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!