Hlavní účetní, mzdová účetní

Místo výkonu: Kutná Hora
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 3. září
Výběrové řízení: Ano

 Oblastní charita Kutná Hora

 vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ, MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce:

- komplexní zodpovědnost za účetnictví organizace

- metodické vedení účetních

- zodpovědnost za vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou - měsíční zpracování cca 150 mezd pro HPP, DPČ, DPP

- kompletní zpracování podvojného účetnictví, zpracování účetních uzávěrek a daňových přiznání

- zpracování ročního zúčtování daní z příjmu fyzických osob

- koordinační a kontrolní činnost v oblasti tvorby a dodržování účetního rozvrhu a rozpočtu všech organizačních jednotek zaměstnavatele

- řešení problematických účetních případů

- příprava a shromažďování podkladů pro audit

- komunikace se státními institucemi (ČSSZ, ZP, FÚ)

- sestavování vybraných hlášení a výkazů, zabezpečení povinnosti v oblasti statistického zjišťování vůči ČSÚ a dalším institucím

- spolupráce napříč organizací, především s ekonomem, účetními a personalistkou organizace

Požadavky:

- min. SŠ ekonomického směru s maturitou

- dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy, účetnictví a daňového systému ČR - praxe ve mzdovém účetnictví podmínkou

- zkušenosti s podvojným účetnictvím podmínkou

- zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou

- znalost účetního programu ABRA výhodou

- schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování

- samostatnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti

- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita

- nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost

- pokročilá znalost práce na PC

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci

- práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou od 3.9.2018 do 31.8.2020 (poté možnost dalšího prodloužení)

- flexibilní pracovní doba

- příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv

- asistenci při zaškolení do konce roku 2018

-  získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

Místo výkonu práce:

- Správní středisko, Havířská 403, Kutná Hora

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

- životopis

- motivační dopis na téma:,, Proč chcete pracovat v Oblastní charitě Kutná Hora.“

- zaslání souhlasu se zpracováním a uchováním zaslaných údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem vypsaného výběrového řízení.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (předpokládaný termín: květen/červen 2018). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Bližší informace : Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., tel: 731 405 538.

číslo účtu pro dary

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku

Podporujeme vzdělávání
indické dívky Celestine.

2351_3

Celestine

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!