Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

Místo výkonu: Kutná Hora
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: září/říjen 2018
Výběrové řízení: Ano

 OBLASTNÍ CHARITA KUTNÁ HORA, Charitní pečovatelská služba

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA

Náplň práce:

- práce v pečovatelské službě v domácnostech klientů

* rozvoz a donáška obědů klientům pečovatelské služby,

* pomoc při zajištění stravy, při podávání jídla a pití,

* pomoc při osobní hygieně, při oblékání,

* komplexní péče o domácnost klientů (úklid, nákupy, žehlení osobního prádla atd.)

* doprovázení uživatelů k lékaři a na jiné instituce, pochůzky apod.

- práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením (tzn. realizace aktivizačních činností s uživateli služeb)

- administrativní úkony související s poskytováním obou služeb (tzn. zápisy o realizovaných aktivitách, práce s dokumentací uživatelů, příprava podkladů týkajících se obou služeb pro vedoucí střediska apod.)

- příležitostní úklid prostor střediska

- účast na poradách, supervizích, vzdělávání se

Požadavky:

- minimálně SŠ s maturitou

- rekvalifikační kurz: pracovník v sociálních službách výhodou, nikoliv podmínkou

- pozitivní vztah k seniorům a osobám zdravotně postiženým (zkušenosti s prací s těmito skupinami osob velkou výhodou)

- trestní bezúhonnost

- příjemné vystupování, empatie, spolehlivost, samostatnost

- schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti

- odolnost vůči stresu

- nutná časová flexibilita (občasná práce i o víkendu s možností čerpání volna v týdnu)

- uživatelská práce na PC

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič PODMÍNKOU!!!

Nabízíme:

 - práci na plný úvazek dobu určitou na 1 rok (poté možnost prodloužení)

- předpokládaný nástup: září / říjen 2018

- pravidelné pracoviště: Charitní pečovatelská služba, Trebišovská 403, Kutná Hora (jedná se však o terénní práci v Kutné Hoře a blízkém okolí)

- pracovní doba: flexibilní - ale závislá na aktuálním rozpisu poskytovaných služeb (služby se poskytují v časovém úseku 7:00-17:30), nutná ochota pracovat v případě potřeby i o víkendu (za to možnost čerpání celého dne volna v týdnu, či zkrácené směny v pracovní den)

- dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv

- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- možnost dalšího vzdělávání, supervize

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

   (nástupní mzda: 16 000 – 18 000 Kč hrubého, po zapracování možnost navýšení)

Máte-li o tuto pracovní pozici zájem a splňujete-li stanovená kritéria, Váš životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. případně na adresu: Havířská 403, 284 01 Kutná Hora.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Bližší informace: Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., na tel: 731 405 538.

číslo účtu pro dary

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku

Podporujeme vzdělávání
indické dívky Celestine.

2351_3

Celestine

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!