Sociální pracovník Střediska Racek

Zařízení: Středisko Racek
Místo výkonu: Kutnohorsko, sociálně vyloučené lokality
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: srpen / září, nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Náplň práce:

- výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně, v terénní a v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska

- poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice

- pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím

- zprostředkování navazujících služeb

Požadavky:

- VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou

- schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit

- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systém a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou

- časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost

- ztotožnění se s posláním organizace

- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

- výborné organizační a komunikační schopnosti

- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou

Nabízíme:

- práci na plný úvazek, nástup: srpen / září, nebo dle dohody

- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (poté možnost dalšího prodloužení)

- pracoviště: Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora + výkon práce v terénu v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska

- pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých služeb střediska (tj. 8:00 – 16:00)

- dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv

- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- možnost dalšího vzdělávání, supervize

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,S jakými problémy podle Vás přicházejí nejčastěji klienti do odborné sociální poradny (tzn. jaké záležitosti zaměstnanec poradny pomáhá klientovi řešit.“ zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,,Výběrové řízení – SP Středisko Racek".

Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení. Jinak Vaše materiály nebudeme moci zařadit do vypsaného výběrového řízení.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Bližší informace:

Mgr. Petra Zítová, vedoucí Střediska Racek, tel: 733 755 970,

Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, tel: 731 405 538.

číslo účtu pro dary

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku

Podporujeme vzdělávání
indické dívky Celestine.

2351_3

Celestine

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!