Pozvánka na 3. Sklenářův den

3. Sklenářův den3. Sklenářův den se blíží, zveme všechny děti i dospělé do Sklenářova dolíku. Čeká na vás 18 soutěží a občerstvení ve stánku pana Sklenáře. A protože chceme co nejméně zatěžovat životní prostředí, budeme tentokrát nápoje čepovat do hrnečků a kelímků přinesených z domova.

Těšíme se na vás v neděli 16.6.2019 od 13 do 18 hod. ve Sklenářově dolíku.

Pozvánka na 3. Sklenářův den

Osvědčené i úplně nové soutěže čekají návštěvníky letošního Sklenářova dne. Třetí ročník zábavného odpoledne ve Sklenářově dolíku se tentokrát uskuteční v neděli 16. června od 13 do 18 hodin. Pro malé i velké je naplánována celá řada tradičních soutěží jako je poznávačka věcí ze života pana Sklenáře, překážková dráha s kolečkem nebo střelba z luku. Kromě toho si ale děti mohou nově vyzkoušet školku s míčem a švihadlem, basket, chůzi na chůdách nebo výrobu „hračky z chatrče“.

Ve stánku pana Sklenáře pak bude čekat na návštěvníky občerstvení, kde se budou nápoje nově nalévat do hrnečků a kelímků přinesených z domova, abychom šetřili životní prostředí.

Děti se mohou těšit také na divadlo, malování na obličej a na sladkou odměnu za splněné aktivity.
Sklenářův dolík je malý lesopark, který vznikl po dvou letech práce dobrovolníků z řad kutnohorských neziskových organizací. Nachází se na Horním Žižkově u ulice Do Polí. Na pořádání odpoledne se společně podílí kutnohorští skauti, Oblastní charita, spolek Denemark, KHnet.info, TJ Sokol Kutná Hora a Kaňkovské sedlo ve spolupráci s Městskou knihovnou. Minulého ročníku se zúčastnilo kolem 350 návštěvníků.

Tříkrálová sbírka 2019
Chci pomoci
 

SKLENÁŘŮV DOLÍK

 

Společný projekt kutnohorských neziskovek

 
 

Adopce na dálku 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporujeme vzdělávání indických dívek Celestine, Ann Mary
a Milagreen Minejes
z oblastí Belgaum a Bangalore.

 

Adopce na dálku.pdf

 
 

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

 

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!
 
http://bit.ly/OblastníCharitaKutnáHora