Pozvánka na koncert kapely Melissa

Koncert Melissa + křest CDZveme Vás na sobotní koncert kutnohorské kapely Melissa, na kterém budete mít možnost prohlédnout si a zakoupit výrobky z našich dílniček pro zdravotně postižené a seniory.

Slavnostní předání daru od Nadace Jistota Komerční banky

KB Jistota - předání daruS radostí Vám oznamujeme, že Fond Skupiny KB ve spolupráci s Modrou Pyramidou podpořil v rámci mezigeneračního setkávání seniorů a dětí další náš projekt s názvem "Babičko, společně to zvládneme".
149 587 Kč putuje do Oblastní charity Kutná Hora střediska A+D a RC Kopretina. Díky projektu dojde ke spojení dvou generací za účelem poznávání přírody, společných her a tvoření. Děkujeme.

 

Přijďte posedět k ohni a zazpívat si s kytarou

táborákZveme seniory a zdravotně znevýhodněné občany na opékání špekáčků a zpívání s kytarou. A kdy? Ve čtvrtek 20.6. od 14 hod. na terase našeho střediska v Trebišovské 611, Kutná Hora. Těšíme se na vás.

Opékání špekáčků a zpívání s kytarou.pdf

Povídání o vodě

Na čtvrtek 31.5.2019 připravujeme další setkání pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany. Číst a povídat o vodě si budeme s paní Marií Mackovou od 14,00 ve středisku v Trebišovské 611. Těšíme se na vás.

POVÍDÁNÍ O VODĚ.pdf

Pozvánka na Sousedský jarmark

Sousedský jarmark 2019Zveme vás na další ročník Sousedského jarmarku, v sobotu 25.5.2019 v zahradách GASKu od 13 do 18 hod. Těšíme se na vás.

Jarní setkání pro seniory

Jarní setkání pro seniory a zdravotně znevýhodněné občany pořádáme v úterý 7. května od 15 hod. v Trebišovské 611, Kutná Hora. Jste srdečně zváni ♥.

Setkání - Husovy stopy.pdf

Středisko A+D bude mít zavřeno

Středisko A+D bude mít zavřeno ve všech svých službách ve čtvrtek 18.4.2019. Děkujeme za pochopení.

Velikonoční výstava

P1020181bStředisko A+D zve na tradiční Velikonoční výstavu - tentokrát do charitního obchůdku v Puškinské ul. 206. Od 15. do 17.4.2019, otevřeno denně 9 - 16 hod.

Velikonoční výstava.jpg

Omezený provoz střediska A+D o jarních prázdninách

P1020181bSociálně terapeutická dílna v Puškinské ul. bude mít z provozních důvodů od 4. do 8.3. zavřeno a Sociální rehabilitace v Tylově ul. od 7. do 8.3. zavřeno. Děkujeme za pochopení.

První aktivizační setkání se uskuteční 14.2.

Setkání proběhne ve čtvrtek 14. února od 14,30 v Trebišovské ulici. Těšit se můžete na čtení z knihy Staré / nové kutnohorské pověsti Jitky Jelínkové v podání Marie Mackové. Těšíme se, že přijdete mezi nás :-).

Setkání - Čtení z kutnohorských pověstí.pdf

Tříkrálová sbírka 2019
Chci pomoci
 

SKLENÁŘŮV DOLÍK

 

Společný projekt kutnohorských neziskovek

 
 

Adopce na dálku 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporujeme vzdělávání indických dívek Celestine, Ann Mary
a Milagreen Minejes
z oblastí Belgaum a Bangalore.

 

Adopce na dálku.pdf

 
 

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

 

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!
 
http://bit.ly/OblastníCharitaKutnáHora