Koordinátor aktivit (administrativní pracovník)

Místo výkonu: Kutná Hora
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: květen 2018
Výběrové řízení: Ano

     Oblastní charita Kutná Hora, Středisko Na Sioně

      vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo

                             (na úvazek 0,5)

Náplň práce:

  • Zpracovávání podkladů pro přípravu a realizaci projektů, aktivit střediska
  • Shromažďování výstupů, publicita
  • Komunikace mezi projektovým týmem a donátory
  • Propagace a depistáž
  • Shromažďování informací a kontaktů na odborná a spolupracující pracoviště
  • Komunikace s pracovním týmem
  • Zálohování PC
  • Příprava pravidelných i mimořádných aktivit ve středisku (setkání, pobyty, sbírky)
  • Spolupráce s FR a PR

Požadujeme:

  • Minimálně ukončené SŠ s maturitou
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci
  • Výborné komunikační, organizační schopnosti, časová flexibilita
  • Nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita
  • Trestní bezúhonnost
  • Nutná znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel, Word, Outlook)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost prodloužení)
  • Zaměstnání na zkrácený úvazek (20 hodin týdně)
  • Pružnou pracovní dobu (dle dohody, předpoklad: každý den 8:00 – 12:00, v případě potřeby však i déle než 4 hodiny denně a za to pak možnost čerpání volna v jiný den)
  • Prostor pro seberealizaci
  • Kvalitní týmovou spolupráci
  • Prohlubování a zvyšování kvalifikace
  • Týmové i individuální supervize
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup:

  • Květen 2018

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz.

Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Chci pomoci

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku 4

Podporujeme vzdělávání indických dívek Celestine, Ann Mary
a Milagreen Minejes
z oblastí Belgaum a Bangalore.

Adopce na dálku.pdf

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!