Sociální pracovník - Charitní pečovatelská služba

Místo výkonu: Trebišovská 611, Kutná Hora
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned, nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Oblastní charita Kutná Hora, Charitní pečovatelská služba

vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Náplň práce:

- zodpovědnost za poskytování pečovatelské služby a sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením

- výkon sociální práce v terénu:

- jednání se zájemci o službu, zavádění služby u nových uživatelů, sjednávání a podepisování smluv o poskytování služby

- plánování průběhu služby jednotlivých uživatelů (zjišťování aktuální sociální situace uživatele služby, dojednávání osobního cíle a způsobu jeho naplnění, formulace individuálního plánu průběhu služby)

- hodnocení individuálního plánu průběhu služby

- vedení osobních složek uživatelů služeb a dokumentování poskytování služby uživatelům

- kontakt s rodinou uživatelů, jednání s různými institucemi (úřady, lékaři apod.)

- zjišťování spokojenosti uživatelů s poskytovanou službou

- ukončování poskytování služby,

- metodické vedení týmu “klíčových pracovníků” a kontrola dodržování postupů práce s uživateli služby,

- spolupráce při vytváření pracovních postupů a vnitřních směrnic střediska

- aktivní spolupráce s vedoucí střediska při plánování rozvoje služeb

- vedení statistik, statistické vykazování a další nezbytná administrativa související se zajištěním obou sociálních služeb

- částečně i pravidelná přímá péče o uživatele služeb - tzn. poskytování pečovatelských úkonů, realizace aktivizační činnosti

- účast na poradách, supervizích

Požadavky:

- VOŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou

- znalost zákona č. 108/2006 Sb., dobrá orientace v problematice sociálních služeb a metodice jejich poskytování podmínkou

- praxe na pozici sociálního pracovníka podmínkou

- zkušenosti s prací v neziskové organizaci výhodou,

- zkušenost v práci se seniory a osobami se zdravotním postižením výhodou

- trestní bezúhonnost

- schopnost samostatné a zodpovědné práce, rovněž práce v týmu

- odolnost vůči stresu, časová flexibilita (občasná práce i o víkendu s možností čerpání volna v prac. den)

- výborné komunikační a organizační schopnosti,

- aktivní a tvořivý přístup k práci

- ochota se dále vzdělávat

- schopnost zvládat zátěžové situace

- ztotožnění se s posláním Charity

- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič podmínkou

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci

- práci na plný úvazek/ možno i na zkrácený úvazek, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení)

- předpokládaný nástup: ihned, nebo dle dohody

- pracovní doba: flexibilní (částečně závislá na provozní době služeb) – ochota pracovat v případě potřeby i o víkendu

- příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv

- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci

- možnost dalšího vzdělávání, supervize

- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

   (nástupní mzda: 18 000 – 21 000 Kč hrubého, po zapracování možnost navýšení)

Místo výkonu práce:

- Charitní pečovatelská služba, Trebišovská 611, Kutná Hora

Váš životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz.

Do předmětu uveďte ,,VŘ - sociální pracovník Charitní pečovatelská služba".

Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Oblastní charitě Kutná Hora dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona č. 101/2000 Sb.).Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat na výše a níže uvedených kontaktech.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Chci pomoci

SKLENÁŘŮV DOLÍK

Společný projekt kutnohorských neziskovek

Adopce na dálku 4

Podporujeme vzdělávání indických dívek Celestine, Ann Mary
a Milagreen Minejes
z oblastí Belgaum a Bangalore.

Adopce na dálku.pdf

NÁKUPEM NA GIVT.CZ PODPOŘÍTE
NAŠI ORGANIZACI

Nakupte přes GIVT ve svém
oblíbeném internetovém obchodu
a GIVT část peněz z Vaší útraty
pošle nám.

Děkujeme!