Veřejná správa

Dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

MSMT_logotyp_text_CMYK_cz_90Adaptační skupina pro děti cizince migrující z Ukrajiny 2022

 

Dotace Ministerstva vnitra

Logo_CMYK
Projekt: Dobrovolníci v charitě

Projekt: Dobrovolníci v nemocnicích a zařízení sociálních služeb

 

Dotace Ministerstva práce a sociálních věcí


MPSV logo webAktivity projektu RODINA JAKO ZAHRADA Rodinného centra Kopretina jsou podpořeny z dotačního programu RODINA.

Mimořádná dotace v souvislosti s COVID_19


Dotace Středočeského kraje

Stčk           

Z dotace Středočeského kraje (evidenční číslo smlouvy S-0721/SOC/2021) byly podpořeny pro rok 2021 tyto sociální služby: terénní programy, pečovatelská služba, nízkoprahová denní centra, raná péče, sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, služby noclehárny, nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, odborné sociální poradenství.

Projekt: Automobil pro charitní pečovatelskou službu (HUF/SOC/044016/2021) byl realizován s finančním přispěním Středočeského kraje.

Město Kutná Hora

Kutna_Hora_logo-new1_color web

Z dotace Města Kutná Hora jsou podpořeny sociální služby: Charitní pečovatelská služba, Sociální rehabilitace Střediska Atrium a Centra Přístav, Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením Centra Přístav a Charitní pečovatelské služby, Sociálně terapeutická dílna Centra Přístav, Sociální poradna Střediska Racek, Raná péče Střediska Na Sioně, Aktivizační služby pro rodiny s dětmi Čtyřlístek, Noclehárna Střediska Atrium, Terénní programy oblastní charity Střediska Atrium a Racek, Aktivizační služba pro rodiny s dětmi Spolu Na Sioně, Nízkoprahové denní centrum Střediska Atrium. Dále podpora Dobrovolnického centra a Půjčovny zdravotních a kompenzačních pomůcek.

Město Kutná Hora v roce 2021 bylo partnerem a podpořilo projekty: Tříkrálová sbírka 2021 online, Pošli kačku, Spolu Na Sionu, Benefiční vánoční koncert - První adventní svíčka pro charitu.

Město Čáslav

Čáslav logo web

Z dotace Města Čáslavi jsou podpořeny sociální služby Rodinného centra Kopretina a Centra Domek.
Podpora Projektů: Týdny prázdninových aktivit, Svatomartinský lampionový průvod, Projekt Mezigenerační spolupráce. 

Podporují nás další města a obce:

Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Český Brod, Starý Kolín, Žleby, Žiželice, Příbram, Nymburk, Libice nad Cidlinou, Kolín, Kosmonosy, Onomyšl, Týnec nad Sázavou, Drobovice, Jesenice, Chrášťany, Zbraslavice, Opatovice I, Benátky nad Jizerou, Katusice, Červené Janovice, Městec Králové, Milovice,Suchdol, Chocerady, Všetaty, Čelákovice, Poděbrady, Mladá Boleslav, Chotusice, Ratboř, Říčany, Uhlířské Janovice